Hogyan tudom a Meitrack MT90-et idő-alapú pozíció küldésre beállítani?

Ügyfelünk egy Meitrack MT90 személyi nyomkövetőt használ.

A cél az, hogy biciklire szerelve a trackert meg tudja mondani, ha valaki eltulajdonítja a biciklit, és ha ez megtörténik, akkor FOLYAMATOSAN nyomon követhesse (például azért, hogy élőben tudja tájékoztatni a rendőrséget a bicikli helyzetéről, nem pedig 3-4 percenként) Folyamatos alatt azt értem, hogy ha lehet, akkor 1-2-3 másodpercenként.

Mik azok a beállíítások, amiket beállíthat / beállíthatunk, hogy ez megoldható legyen, illetve szerintetek mi a legjobb megoldás?

Köszi, @Zoli

Az MT90 trackerek 3 feltétel alapján küldenek pozíciót: eltelt idő, elmozdulás vagy szögelfordulás. Ha a három feltételből bármelyik teljesül, a tracker beküld egy pozíciót.

Alapértelmezés szerint 270 mp-enként, 500 méterenként, illetve 10 fokonként küld.

Amennyiban azt tapasztalod, hogy a trackered nem így működik, vagy szeretnéd más beállításokkal használni, vedd fel a kapcsolatot az ügyfélszolgálatunkkal!

Az adott eszközt beállítottam 50 méterenkénti küldésre.

1 kedvelés

@imre0412 Ha sikerül majd egy két próbakört tenni a nyomkövetővel, érdeklődve várjuk, hogy megoldódott-e a probléma.

Az legkisebb beállítható érték időre 1 perc. Az elmozdulásra a legkisebb ajánlott 50 méter.
A tracker egyhelyben állva alvó üzemmódba lép. Elmozdulás hatására felébred és becsatlakozik.